Luna Davetiye olarak evlenecek çiftlerin en mutlu günlerinde yanlarında olmak istiyoruz. kına davetiye Düğün davetiyesi dendiğinde akla ilk gelen firmalardan olan Luna Davetiye, en güzel düğün davetiyesi tasarımları ve en uygun fiyatlı düğün davetiyeleri ile her daim hizmetinizde. Geniş bir çeşitliliğe sahip olan düğün davetiyesi modellerimiz sayesinde tüm müşterilerimizin davetlilerini birbirinden güzel tasarımlar ile düğünlerine çağırmalarını mümkün kılıyoruz. Hemen internet sitemizdeki düğün davetiye modelleri arasından beğendiklerinize göz atabilir, daha fazla detay için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Düğün davetiyesi bir düğün söz konusu olduğunda en önemli detaylardan birisidir. kına davetiye Evlenecek olan çift, düğün davetiyesi vererek, insanlara onları unutmadıklarını, hayatlarının en mutlu gününde onların da orada bulunup mutluluklarına şahitlik etmesini istediklerini gösterirler. kına davetiye Bu sebeple, düğün davetiyesi vermek hem güzel bir gelenek olarak hem de insanlara onları unutmadığınızı göstermenin bir yolu olarak karşımıza çıkmakta. Elbette, bir düğün davetiyesinin ilgi çekici olması, bir davetlinin bilmek isteyeceği tüm detayları içermesi ve düğünün temasıyla uyumlu olması da önemli detaylar arasındadır.

İnternet sitemizde yer alan çok farklı sayıdaki ve çeşitlilikteki düğün davetiyelerine göz atarak hangi tür düğün davetiyeleriyle ilgilendiğinize karar verebilirsiniz. Sade, beyaz bir zarf; davetlilerin aklında hemen düğünle ilgili fikirlerin canlanmasına sebep olur, ne de olsa düğün dendiğinde hepimizin aklına beyaz gelir. kına davetiye Fakat, siyah ya da koyu renkli bir davetiye zarfı ile davetlilerinizin ilgisini ve merakını uyandırabilirsiniz. Kırmızı renkli davetiye zarfları ise genellikle aşkın ve tutkunun rengi olan kırmızı ile davetlilerinize birbirinize olan bağlılığınızı sergilemenin en güzel yoludur. Pembe, lacivert ya da açık mavi zarflar ise renkli olmaları ve hoş görünümleri ile yine davetlilerinizin ilgisini çekeceklerdir.

Düğün davetiyelerini saklama alışkanlığı sebebiyle vereceğiniz davetiyenin yapacağınız düğünün kimliğini yansıtacağını asla unutmayın. Davetlileriniz, düğününüzü ilk başta davetiyeniz ile hatırlayacaklar. kına davetiye Davetiyenin rengi, şekli, yazı tipi gibi detaylar davetlilerinizin her daim aklında olacaktır. Nasıl ki düğün organizasyonu sırasında her şeyin tam olmasını istiyorsak, şık ve süslü bir düğün yapmaya çalışıyorsak, düğün davetiyelerimiz de aynı şekilde süslü, ilgi çekici ve akılda kalıcı olmalıdır. Bu noktada, yukarıda da belirttiğimiz gibi düğün davetiyesinin yapacağınız düğünün teması ve renkleri ile uyumlu olması da bir diğer dikkat edilmesi gereken noktadır.

Eğer siz de düğün davetiyesi bastırmak istiyor ancak nereden bastıracağınızı bilmiyorsanız; Luna Davetiye olarak sizi düğün davetiye modelleri için internet sitemizdeki modellere göz atmaya çağırıyoruz. kına davetiye En güzel düğün davetiye tasarımları ve en uygun fiyatlı düğün davetiyeleri ile her zaman yanınızdayız.

0 (553) 897 44 74

7/24 İletişim İmkanı