Düğün davetiyesi bir düğünün kimliği gibidir. evlilik davetiyesi Uzun yıllardır kullanılmakta olan düğün davetiyesi verme geleneği düğüne davet edilen kişilere yol göstermek, onlara düğün hakkında bilgi vermek ve bir yandan da onları unutmadığınızı göstermeyi amaçlar. Evlenecek olan çift yakınlarına, tanıdıklarına ve akrabalarına düğün davetiyesi vererek onları düğünlerine davet etmiş olurlar. Düğün davetiyesinde düğünün yapılacağı yer, gün ve saat bilgisi; evlenecek çiftin isimleri; gelin ve damadın babasıyla annesinin isimleri yer alır. Bazı düğün davetiyelerinde gelin ve damadın dedesinin ismi gibi detaylara da yer verilebilir. evlilik davetiyesi Düğün davetiyesi sadece düğünün yapılacağı gün ve zamanı değil aynı zamanda eğer yapılacaksa kına gecesi ve diğer ekstra kutlamaların da tarihleri yer alır. Kartta ayrıca düğünle ilgili misafirlerin bilmesi gereken detaylar, eğer varsa özel bir not, da yer alır. Çoğu düğün davetiyesinde gelinle damadın mutluluğunu ifade eden bir özlü söze de yer verilir.

Düğün davetiyesinin tasarımında en çok kullanılan materyal kağıttır. Çoğu zaman parlak kuşe kağıt kullanılsa da bazı düğün davetiyelerinde kartpostal tarzı bir fotoğraf bulunabilir. evlilik davetiyesi Elbette, düğün davetiyesi kadar düğün davetiyesinin zarfları da dikkat edilmesi gereken bir detaydır. Düğün davetiyesini açmadan önce kişilerin en çok dikkat edeceği detay davetiyenin zarfı olacaktır. Eğer zarf dikkat çekici ve düğününüzün temasına uygun bir tarzda olması her zaman önemlidir. Düğün, sık yaşanmayan bir olay olduğu için davetiyenin kendisinden davetiyenin zarfına kadar pek çok detayın ince bir şekilde hazırlanması, dikkatli ve özenli bir şekilde seçilmesi gerekmektedir. Bu sebeple, eğer düğün davetiyesi bastırmak istiyorsanız öncelikle size en çok hitap eden renkler ve temalar üstünde durmalısınız.evlilik davetiyesi Size neyin daha çok hitap ettiğine karar verdikten sonra ona göre bir tasarım seçmeli ve bastırmalısınız. Düğün davetiyenizin genel olarak düğününüzün temasıyla uyum göstermesi de tercih edilebilir bir şeydir, zira böylece harika bir sunum ile unutulmaz bir düğüne imza atmış olacaksınız.

Ankara’da yaşayıp mutluluklarını düğün ile taçlandırmak isteyen çiftlere Ankara düğün davetiyesi hizmeti veren Luna Davetiye olarak en mutlu gününüzü tanıdıklarınızla paylaşırken size yardımcı olmak isteriz. Uygun fiyatlı düğün davetiyesi dendiğinde akla gelen isimlerden olarak her daim en kaliteli düğün davetiyeleri ve en güzel düğün davetiyesi tasarımları ile karşınızda olmaktan gurur duyuyoruz. evlilik davetiyesi İnternet sitemizde yer alan düğün davetiyesi örneklerimizi inceleyebilir ve bizden fiyat almak için iletişime geçebilirsiniz. Düğün davetiyelerimiz en iyi tasarımlar ve en uygun fiyatlar ile her zaman hizmetinizdedir.

evlilik davetiyesi Ankara düğün davetiyesi hizmeti veren firmamız Ankara ilçeleri Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar ve Yenimahalle içerisinde hizmet vermektedir.

0 (553) 897 44 74

7/24 İletişim İmkanı