Düğün davetiyesi vermek uzun yıllardır uygulanmakta olan bir gelenektir. Evlenecek olan çiftler yakınlarına, tanıdıklarına, akrabalarına ve düğünlerinde görmek istedikleri kişilere düğün davetiyesi vererek hem o kişilere onları unutmadıklarını gösterirler hem de o kişilerle bağlarını güçlendirirler. Düğün davetiyesi vermek davetlilere, onları, en mutlu gününüzde görmek istediğinizi gösterir. Bu sebeple, düğün davetiyesi seçerken kaliteli ve güzel bir davetiye tasarımı seçmek çok önemlidir. Bu sayede davetlilerinizin ilgisini çekebilir ve meraklarını uyandırabilirsiniz. dijital düğün davetiyesi Düğün davetiyenizin tasarımı davetlilerinizin aklında düğününüzle ilgili bir fikir uyandıracağı için de önemlidir. Luna Davetiye olarak kaliteli ve güzel düğün davetiyeleri dendiğinde akla gelen ilk firma olarak düğün davetiye bastırmak isteyen çiftlerin her daim yanındayız.

Düğün davetiyesi bastıracağınız zaman dikkat etmeniz gereken en önemli unsurlardan birisi de davetiyenin kalitesidir. Kalitesiz bir düğün davetiyesi davetlilerin gözünde iyi bir imaj bırakmayacağı için kesinlikle uzak durulması gereken bir şeydir. dijital düğün davetiyesi Hem davetlilerin merakını çekmek hem de üzerlerinde iyi bir izlenim bırakmak için güzel ve kaliteli düğün davetiyeleri tercih edilmelidir. Bunun yanında düğün davetiyelerinde kullanılan kağıdın kalitesi ve rengi de bir diğer önemli unsurdur. Kolay yıpranmayacak, uzun zaman geçtikten sonra bile görünümünü koruyacak bir düğün davetiyesi seçmek önemlidir. dijital düğün davetiyesi Elbette, düğün davetiyesinin rengi de gerek düğünün temasını yansıttığı için gerek davetlilerde uyandırdığı duygular sebebiyle dikkat edilmesi gereken bir detay olarak karşımıza çıkar.

Düğün davetiyelerinde çoğu zaman parlak kuşe kağıt kullanılsa da bazı düğün davetiyeleri kartpostal tarzında fotoğraflı bir şekilde basılabilir. Bu sayede renkli ve ilgi çekici bir tasarım ortaya koyarak davetlilere düğününüzle ilgili hoş bir hatıra bırakabilirsiniz. Elbette, düğün davetiyesi kadar düğün davetiyesinin zarfı da dikkatle seçilmelidir. dijital düğün davetiyesi Düğün davetiyesini açmadan önce kişilerin en çok dikkat edeceği detay davetiyenin zarfı olacaktır. Düğün davetiyesi ve davetiyenin zarfı da renk uyumuna sahip olmalıdır. Bu sebeple, zarfta kullanılan renkler ve yazı tipi davetiyenin rengi ve yazı tipiyle uyumlu olmalıdır. Aynı zamanda, düğünde hakim olacak olan renk ve tema da düğün davetiyesinde kullanılabilir. Örneğin, evlenecek olan çift düğünlerinde daha çok beyaz rengin hakim olmasını istiyorlarsa düğün davetiyesi ve zarfı beyaz renkte olabilir. Klasik olduğu halde beyaz renk genellikle evlilikle ilişkilendirilen bir renk olup düğün davetiyelerine de fazlasıyla uyar.

Eğer siz de kaliteli ve güzel düğün davetiyeleri bastırmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Luna Davetiye olarak en iyi ve kaliteli düğün davetiyeleri ile size hizmet etmekteyiz. dijital düğün davetiyesi

0 (553) 897 44 74

7/24 İletişim İmkanı