Ucuz Düğün Davetiyeleri

Düğün organizasyonlarının en önemli parçalarından birisi de güzel ve kaliteli düğün davetiyesi seçmektir. Düğün davetiyesi, davetlilerin düğününüzle ilgili akıllarında oluşacak olan imgeyi yaratacağı için hem düğününüzün temasıyla hem de renkleriyle uyumlu bir davetiye seçimi yapmak fazlasıyla önemli bir iştir. İşte bu noktada Luna Davetiye olarak devreye giriyor ve size en kaliteli düğün davetiyeleri ve en ucuz düğün davetiyeleri sunarak hayatınızın en mutlu gününde yanınızda olmak istiyoruz. Her ne kadar söz konusu düğün olduğunda fiyattan ziyade kalite önemli olsa da kalitesiz bir düğün davetiyesine bir servet ödemektense kaliteli, güzel ve uygun fiyatlı bir düğün davetiyesi tercih etmek her zaman yararınıza olacaktır.

Devamı

Kaliteli ve Güzel Düğün Davetiyeleri

Düğün davetiyesi vermek uzun yıllardır uygulanmakta olan bir gelenektir. Evlenecek olan çiftler yakınlarına, tanıdıklarına, akrabalarına ve düğünlerinde görmek istedikleri kişilere düğün davetiyesi vererek hem o kişilere onları unutmadıklarını gösterirler hem de o kişilerle bağlarını güçlendirirler. Düğün davetiyesi vermek davetlilere, onları, en mutlu gününüzde görmek istediğinizi gösterir. Bu sebeple, düğün davetiyesi seçerken kaliteli ve güzel bir davetiye tasarımı seçmek çok önemlidir. Bu sayede davetlilerinizin ilgisini çekebilir ve meraklarını uyandırabilirsiniz. Düğün davetiyenizin tasarımı davetlilerinizin aklında düğününüzle ilgili bir fikir uyandıracağı için de önemlidir. Luna Davetiye olarak kaliteli ve güzel düğün davetiyeleri dendiğinde akla gelen ilk firma olarak düğün davetiye bastırmak isteyen çiftlerin her daim yanındayız.

Devamı

Düğün Davetiye Modelleri

Luna Davetiye olarak evlenecek çiftlerin en mutlu günlerinde yanlarında olmak istiyoruz. Düğün davetiyesi dendiğinde akla ilk gelen firmalardan olan Luna Davetiye, en güzel düğün davetiyesi tasarımları ve en uygun fiyatlı düğün davetiyeleri ile her daim hizmetinizde. Geniş bir çeşitliliğe sahip olan düğün davetiyesi modellerimiz sayesinde tüm müşterilerimizin davetlilerini birbirinden güzel tasarımlar ile düğünlerine çağırmalarını mümkün kılıyoruz. Hemen internet sitemizdeki düğün davetiye modelleri arasından beğendiklerinize göz atabilir, daha fazla detay için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Devamı

Davetiye Örnekleri

Evlenecek çiftler, hayatlarının en mutlu gününde kendilerine eşlik edecek kişilere vermek için düğün davetiyesi bastırırlar. Düğün davetiyesi vermek çok uzun yıllardır uygulanmakta olup artık bir nevi geleneğe dönüşmüştür. Düğün davetiyeleri sadece insanlara onları hatırladığınızı göstermenin bir yolu değil aynı zamanda her baktıklarında sizi hatırlayacakları bir hatıra da vermeye yarar. Düğün davetiyeleri sayesinde insanlar her seferinde sizi ve mutluluğunuzu anacakları bir hatıraya kavuşmuş olurlar. İşte bu sebeple Luna Davetiye olarak en uygun fiyatlı düğün davetiyeleri ve en şık düğün davetiyesi modelleri ile karşınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz. Eğer siz de akrabalarınıza, tanıdıklarınıza, yakınlarınıza ve arkadaşlarınıza vereceğiniz düğün davetiyelerinin eşsiz olmasını istiyorsanız size sunduğumuz davetiye örnekleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Devamı

Düğün Davetiyesi

Düğün davetiyesi bir düğünün kimliği gibidir. Uzun yıllardır kullanılmakta olan düğün davetiyesi verme geleneği düğüne davet edilen kişilere yol göstermek, onlara düğün hakkında bilgi vermek ve bir yandan da onları unutmadığınızı göstermeyi amaçlar. Evlenecek olan çift yakınlarına, tanıdıklarına ve akrabalarına düğün davetiyesi vererek onları düğünlerine davet etmiş olurlar. Düğün davetiyesinde düğünün yapılacağı yer, gün ve saat bilgisi; evlenecek çiftin isimleri; gelin ve damadın babasıyla annesinin isimleri yer alır. Bazı düğün davetiyelerinde gelin ve damadın dedesinin ismi gibi detaylara da yer verilebilir. Düğün davetiyesi sadece düğünün yapılacağı gün ve zamanı değil aynı zamanda eğer yapılacaksa kına gecesi ve diğer ekstra kutlamaların da tarihleri yer alır. Kartta ayrıca düğünle ilgili misafirlerin bilmesi gereken detaylar, eğer varsa özel bir not, da yer alır. Çoğu düğün davetiyesinde gelinle damadın mutluluğunu ifade eden bir özlü söze de yer verilir.

Devamı

Davetiyelerin Kağıt Kalitesi

Davetiye kağıdı seçimi, tasarım ve baskı süreci kadar özen isteyen bir konudur. Düğün davetiyesi dağıtımı özel bir adap gerektirir. Misafirlerinizi düşünerek özel ileteceğiniz davetiyeler onları unutmayarak gösterdiğiniz değeri ifade eder. Bu davet bildirme elçisi davetiyeler ise kağıdıyla tasarımıyla her detayıyla misafirlerinizi cezbedici olmalıdır. Çünkü özel davetlere özel davetiyeler yakışır. Hele ki düğün gibi bir daha tekrarı yaşanmayacak biricik bir günden bahsediyorsak davetiye kağıdı seçimde hassas davranılması gerekmektedir. Güzelim davetiye deseninizi incecik bir kağıda basarak yazık etmek istemezsiniz. Bunun için davetiye kağıtlarında özel kağıtlar tercih edilir. Özel kağıttan kastımız ise fantezi kağıt olarak adlandırılan özel kağıt kataloglarında yer alan kağıtlardır. Bu kağıtlar, 1. sınıf kalitede ithal kağıtların bir arada bulunduğu kağıtlardır. Davetiye kağıdı renk ve dokularına göre çeşitlilik gösterir. Davetiye kağıdınız için yüksek gramaj bir tercih yapmanız doğru bir yaklaşım olacaktır. Kaff Davetiye, tüm davetiye kartlarında 300-350 gr arası fantezi kağıtlar kullanmaktadır. Davetiye kağıdı için en ideal gramaj bu şekildedir. İnce kağıtlar tasarımınız ne kadar güzel olursa olsun nihayetinde basit ve ucuz bir etki verecektir. Davetiye kağıdınıza dokunduğunuzda davetiyeniz tok durmalı, dokusuyla, rengiyle ilk bakışta bir iyi izlenim vermelidir.

Devamı

0 (553) 897 44 74

7/24 İletişim İmkanı